Chrześcijańska szkoła pod żaglami    Chrześcijańska Szkoła pod Żaglami Chrześcijańska Szkoła pod Żaglami
Aktualności
O nas
Filmy o szkole - Media
Obozy żeglarskie
Rejsy stażowe
Kronika
Wyprawa dookoła świata
Księga gości
Kontakt
Galeria
Aktualności

Powrót

Komunikat Zarządu CSpŻ w sprawie obozów w Chorwacji A.D. 2022

 Szanowni Państwo!

Z wielką niecierpliwścią wyczekiwaliśmy kolejnych zgłoszeń na obozy żeglarskie. Niestety, wyraźnie widać, że przyhamowała je wojna w Ukrainie. Nie możemy pozostawiać w niepewności tych, którzy się zgłosili, zatem postanowiłiśmy po majowych świętach odwołać tegoroczne obozy, co niniejszym czynimy.

Warunkiem bezpiecznego podróżowania młodzieży jest wynajęcie autokaru, co przy obecnych cenach paliwa generuje straszne koszty (jeden kurs autobusu to prawie 20 tys. zł, a takie kursy powinny być co najmniej dwa).

W ubiegłym, pandemicznym roku udało się nam zorganizować dwa obozy, w tym jeden dla dorosłych zainteresowanych formacją duchową i odpoczynkiem pod żaglami. Z racji tego, że wolontariusze, członkowie naszego stowarzyszenia, muszą co roku jechać do bazy na Iźu, by utrzymać stan techniczny obiektu i jachtów, zatem proponujemy w tym czasie (4 - 14 lipca br.) pobyt w naszym skromnym ośrodku. Dojazd we własnym zakresie, szczegóły u p. Hanny Staneckiej, sekretarza Zarządu. Tel. na stronie stowarzyszenia.

                                                                            W imieniu Zarządu CSpŻ   

                                                                                                                                          ks. Andrzej Jaskuła

 cms
Hosting, systemy internetowe